Interseal 670 HS

Reaktywny podkład antykorozyjny na rdzę.

Wysokiej jakości dwuskładnikowy podkład epoksydowy o bardzo dobrych właściwościach antykorozyjnych. Baza + utwardzacz.

Wysoka zawartość części stałych – objętościowo 82%.

Przykładowe zastosowanie:

renowacje ram i podwozi aut osobowych, terenowych 4×4, przyczep, naczep, burt samochodów ciężarowych, remonty maszyn budowlanych, rolniczych i górniczych, na stare powłoki ocynkowane, malowanie gorzej przygotowanych powierzchni (stal skorodowana pokryta rdzą nalotową), gdzie nie może być stosowana obróbka strumieniowo ścierna (piaskowanie, śrutowanie), powierzchnia musi być oczyszczona narzędziami ręcznymi do stopnia ST2.

Dostępne kolory:

  • Aluminium,
  • Grey,
  • Czarny głęboki – RAL 9005.

Kolorujemy podkład na inne kolory niż podstawowe przy zamówieniu powyżej 5 LT

Obowiązujący wzornik to RAL

Dodatkowy opis:

Dwuskładnikowa, grubopowłokowa farba epoksydowa o wysokiej zawartości części stałych, tolerująca gorzej przygotowane powierzchnie. Dostępna w wersji z pigmentem aluminiowym, zapewniającym dodatkową barierową ochronę antykorozyjną.

Przeznaczony do zastosowania na szeroki zakres podłoży, włącznie z ręcznie przygotowaną powierzchnią stali pokrytą rdzą, stalą przygotowaną strumieniowo-ściernie lub oczyszczoną wodą pod wysokim ciśnieniem oraz wieloma dobrze zachowanymi starymi powłokami.

Pozwala na bardzo dobrą ochronę antykorozyjną w przemyśle, konstrukcjach nadmorskich, zakładach celulozowo-papierniczych, mostach i konstrukcjach ulokowanych w środowisku morskim, zarówno w ekspozycji atmosferycznej, jak i w zanurzeniu.

Zaleca się rozcieńczenie farby Interseal 670HS rozcieńczalnikiem GTA 220 w proporcjach 5-15% objętości farby w zależności od metody aplikacji. Nie jest zalecane stosowanie rozcieńczalnika innego niż dedykowany do tego systemu.

Przed malowaniem naszymi farbami, prosimy zapoznać się z kartami technicznymi produktów oraz kartami charakterystyki materiałów niebezpiecznych.


Informacje zamieszczone w specyfikacji produktu nie mogą być uznawane przez klienta za ostateczne i wyczerpujące. W razie pytań i wątpliwości związanych z kolorem, użyciem produktu lub jego właściwościami, prosimy o kontakt.

Ewentualne różnice w odcieniach farb mogą wynikać z różnorodności parametrów monitora/komputera.

Karta techniczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.