Interplus 356

Reaktywny podkład antykorozyjny na rdzę.

Najwyższej jakości dwuskładnikowy podkład epoksydowy firmy International, o bardzo dobrych właściwościach antykorozyjnych, wewnętrznie uelastyczniony, utwardzający się w niskich temperaturach, do -5°C. Baza + utwardzacz.

Wysoka zawartość części stałych – objętościowo 70%.

Kolor: Aluminium

Przykładowe zastosowanie:

renowacje aut zabytkowych, ram i podwozi samochodów terenowych 4×4, przyczep, naczep, burt samochodów ciężarowych, remonty maszyn budowlanych, rolniczych i górniczych, na stal skorodowaną, malowanie gorzej przygotowanych powierzchni, gdzie nie może być stosowana obróbka strumieniowo ścierna (piaskowanie, śrutowanie). Ze względu na jego elastyczność, możemy nakładać go na cienkie, pracujące blachy.

Opis dodatkowy:

Dwuskładnikowy podkład epoksydowy o niskiej zawartości związków lotnych, wewnętrznie uelastyczniony, grubopowłokowy, tolerujący gorzej przygotowane powierzchnie, penetrujący i dobrze zwilżający podłoże.

Interplus 356 jest podkładem do stosowania na różnorodne powierzchnie, w tym na skorodowana stal przygotowaną ręcznymi i mechanicznymi narzędziami. Szczególnie przeznaczona do niskich temperatur, gdy wymagane jest szybkie przemalowanie. Idealna do stosowania na powierzchnie obrabiane ścierniwem na mokro lub wodą pod bardzo wysokim ciśnieniem.

Interplus 356 jest środkiem szczególnie przydatnym do renowacji konstrukcji przybrzeżnych jak i w innych agresywnych środowiskach: rafinerie, zakłady chemiczne, tereny nadmorskie, zakłady papiernicze, mosty, gdy czyszczenie suchym ścierniwem nie jest możliwe.

Zaleca się rozcieńczenie farby Interplus 356 rozcieńczalnikiem GTA220 w proporcjach 5 – 15% objętości farby w zależności od metody aplikacji. Nie jest zalecane stosowanie rozcieńczalnika innego niż dedykowany do tego systemu.

Przed malowaniem naszymi farbami, prosimy zapoznać się z kartami technicznymi produktów oraz kartami charakterystyki materiałów niebezpiecznych.

Informacje zamieszczone w specyfikacji produktu nie mogą być uznawane przez klienta za ostateczne i wyczerpujące. W razie pytań i wątpliwości związanych z kolorem, użyciem produktu lub jego właściwościami, prosimy o kontakt.

Karta techniczna :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.