Interplus 256

Podkład 256

INTERPLUS 256

Reaktywny podkład antykorozyjny na rdzę który toleruje gorzej przygotowane powierzchnie.

IDEALNY DO :

  • ZABEZPIECZENIE ANTYKOROZYJNE KONSTRUKCJI STALOWYCH
  • KONSERWACJI PODWOZI AUT OSOBOWYCH JAK I TERENOWYCH
  • RENOWACJI RAM
  • RENOWACJI MASZYN ROLNICZYCH, PRZYCZEP, NACZEP, BURT
  • REMONTÓW MASZYN BUDOWLANYCH A NAWET GÓRNICZYCH

Interplus 256 jest środkiem szczególnie przydatnym przy remontach konstrukcji w środowiskach morskich i innych agresywnych środowiskach.

Do każdego zamówienia dokładamy karty techniczne w których są zawarte informacje odnośnie stosowania  podkładu.

Najwyższej jakości dwuskładnikowy podkład epoksydowy firmy International, o bardzo dobrych właściwościach antykorozyjnych, pigmentowany aluminium i blaszkowatym tlenkiem żelaza, wewnętrznie uelastyczniony.

Baza + utwardzacz.

Wysoka zawartość części stałych – objętościowo 80%.

Kolor: Aluminium

Pojemności 1L, 2,5L, 5L, 20L

Opis dodatkowy:

Dwuskładnikowy podkład epoksydowy o niskiej zawartości związków lotnych, wewnętrznie uelastyczniony, grubopowłokowy, tolerujący gorzej przygotowane powierzchnie. Pigmentowany aluminium i blaszkowatym tlenkiem żelaza, w celu zwiększenia odporności na korozję.

Jest to wysokiej jakości podkład przemysłowy nadający się do stosowania na różnorodne podłoża, łącznie z zardzewiałą stalą oczyszczoną ręcznie lub za pomocą elektronarzędzi.

Doskonały w użyciu przy czyszczeniu metodą strumieniowo-ścierną na mokro lub strumieniem wody pod bardzo wysokim ciśnieniem albo do wyprawiania remontowanych zardzewiałych powierzchni.

Podkład Interplus 256 jest bardziej wydajny niż Interplus 356.

Do stosowania na stale gorące powierzchnie o temperaturze do 150ºC (302ºF) i do ochrony antykorozyjnej pod izolacją stali węglowej i stali nierdzewnej. Produkt charakteryzuje się optymalnymi właściwościami aplikacyjnymi i funkcjonalnymi w szerokim zakresie temperatur.

Zaleca się rozcieńczenie farby Interplus 256 rozcieńczalnikiem GTA220 w proporcjach 5 – 15% objętości farby w zależności od metody aplikacji. Nie jest zalecane stosowanie rozcieńczalnika innego niż dedykowany do tego systemu.

Przed malowaniem naszymi farbami, prosimy zapoznać się z kartami technicznymi produktów oraz kartami charakterystyki materiałów niebezpiecznych.

Karta techniczna :

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW NA NASZYM SKLEPIE

https://sklep.kamicor.pl/podklady-renowacyjne/8-interplus-256.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.